Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne, OC, AC, NNW, assistance we Wrocławiu!

Jeżeli szukają Państwo korzystnego i dostosowanego do Waszych potrzeb ubezpieczenia auta lub innego pojazdu to w MHI ubezpieczenia samochodowe przedstawimy właściwą ofertę ubezpieczenia pojazdu.

Ubezpieczenie samochodu lub innego pojazdu nie jest rzeczą prostą zwłaszcza, gdy zależy nam na dobrej cenie i szerokiemu pakietowi uzupełniającemu obowiązkowe ubezpieczenie auta. 

Współpracujemy z czołowymi firmami, które specjalizują się w ubezpieczeniach samochodów i innych pojazdów. Przedstawimy i pomożemy Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania ubezpieczenia samochodu,

 Z naszej oferty auto ubezpieczeń korzysta wielu klientów indywidualnych i firm z Wrocławia oraz dolnego śląska.

 

Ubezpieczenia pojazdów

Ubezpieczenie samochodu we Wrocławiu

Ubezpieczenie auta i pojazdów we Wrocławiu

Wrocław jest miastem, w którym komunikacja odgrywa szczególną rolę, zwłaszcza ta samochodowa. Ze względu na duże natężenie ruchu we Wrocławiu, ale i w innych miastach Dolnego Śląska, warto posiadać dobre ubezpieczenie OC, AC, ale także NNW i Assistance.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w wyborze ubezpieczenia samochodu lub innego pojazdu we Wrocławiu, przygotujemy stosowne oferty i pomożemy wybrać korzystne warianty.

Chcę ubezpieczyć auto ale jestem spoza Wrocławia!

Pomagamy także ubezpieczyć pojazdy, auta klientom spoza Wrocławia. W tym wypadku działamy online lub telefonicznie.

 

 zadowolona rodzina w samochodzie ubezpieczonym we wrocławiu w mhi ubezpieczenia samochodowe wrocław

Ubezpieczenia samochodów i innych pojazdów

 

Podstawowe ubezpieczenia OC pojazdów zabezpieczają osoby i pojazdy poszkodowane w zdarzeniach drogowych. Ponadto ubezpieczenia motoryzacyjne mogą być rozszerzone o dodatkową ochronę ubezpieczeniową AC, NWW oraz usługi Assistance.

 

Wybór ubezpieczenia nie powinien być przypadkowy. Dobrze dobrane ubezpieczenie pozwala uzyskać optymalną ochronę ubezpieczeniową, oszczędza Państwa pieniądze i czas. 

Przedstawimy najlepsze oferty i pomożemy wybrać wariant dostosowany do Państwa potrzeb. 

 

 

 

Obowiązkowe ubezpieczenia Samochodów –  OC, polisa

To obowiązkowe ubezpieczenie pojazdów mechanicznych poruszających się po drogach publicznych zwane OC lub potocznie polisą.

Ubezpieczenie OC, chroni osoby i mienie osób poszkodowanych w momencie, gdy dojdzie do zdarzenia drogowego, spowodowanego przez osobę ubezpieczoną.

W tym przypadku z polisy sprawcy pokrywa się wszelkie koszty związane  z odszkodowaniem lub naprawą szkód.

Assistance samochodu 

Ubezpieczenie Assistance to forma zabezpieczenia osoby ubezpieczonej i jej pojazdu w przypadku gdy potrzebna jest pomoc serwisowa, informacyjna.

Ubezpieczenie Assistance w zależności od wariantu i firmy ubezpieczeniowej obejmuje takie zdarzenia jak pomoc na drodze, holowanie, dowóz paliwa, organizacja auta zastępczego, naprawa auta.

Dzięki assistance zyskają Państwo pewność i spokój podczas podróży. W celu wybrania dobrego wariantu ubezpieczenia Assiatance należy porównać kilka ofert oraz zakresy ochrony ubezpieczeniowej. Pomożemy Państwu w wyborze właściwego ubezpieczenia NWW.

 

 

Ubezpieczenie AC – Auto Casco 

Auto Casco to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, które dopełnia ubezpieczanie OC i gwarantuje pokrycie kosztów szkód w sytuacjach nieprzewidzianych w podstawowym ubezpieczeniu samochodu, pojazdu. Ubezpieczenie AC – Auto Casco pokrywa szkody, które powstały w wyniku nie tylko wypadku drogowego, ale także obejmuje szkody wynikłe w innych sytuacjach. Do nich zaliczamy kradzież, uszkodzenia pojazdu przez osoby trzecie, pożar, wybuch lub nieprzewidziane warunki atmosferyczne.

Ubezpieczenie NWW

Ubezpieczenie NWW, czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków obejmuje ochroną zabezpieczenie finansowe życia i zdrowia kierowcy oraz określonej w dowodzie rejestracyjnym liczby  pasażerów.

NWW obejmuje ochroną zdarzenia związane z ruchem pojazdów, ale i w innych sytuacjach jak np. zdarzenia podczas wsiadania do pojazdu, w trakcie naprawy na drodze.

Odszkodowanie jest wypłacane w przypadku wystąpienia trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci kierowców i pasażerów.

Jak wygląda proces uzyskania ubezpiecznia pojazdu w MHI?

Ubezpieczenie pojazdu z MHI Wrocław

Obsługujemy klientów indywidualnych z Wrocławia a także z całej Unii Europejskiej.

Warto skorzystać z naszej pomocy – bezpłatnie oszczędzimy Państwa czas i pieniądze.

Działamy na rynku od 2008 roku, znamy wszystkie produkty firm ubezpieczeniowych!

Przygotowujemy oferty ubezpieczeń pojazdów

Oszczędzają Państwo czas, kóry jest potrzebny na szukianie ofert

Szukanie odpowiedniego ubezpieczenia samochodu lub innego pojazdu jest czasochłonne.

Oferty uzyskane przez formularze online nie zawsze uwzględniają wszystkie Państwa potrzeby.

Porównywarki online nie mają wszystkich ofert, często promują sponsorowane usługi.
Posiadamy wyspecjalizowane bazy ubezpieczeń pojazdów, które umożliwiają nam znalezienie ofert dostosowanych do Państwa potrzeb.

Przygotujemy dla Państwa bezpłatnie ofertę najbardziej optymalnych ubezpieczeń – oszczędzi to Wasz czas i nerwy.

Którą ofertę ubezpieczenia pojazdu wybrać?

Pomagamy wybrać optymalną ofertę ubezpieczenia pojazdu

Wybór optymalnej oferty ubezpieczenia pojazdu nie jest prosty. Liczne oferty towarzystw ubezpieczeniowych różnią się rozmaitymi zapisami w polisach (OWU).

Cena polisy to jedno, liczy się także jej zakres. Porównanie ofert ubezpieczeń nie jest proste ponieważ firmy posiadają rozmaite usługi wchodzące w skład polisy oraz stosują różna terminologię.

Dzięki naszej pomocy uzyskają Państwo szybko informacje o różnicach i zasugerujemy, który wariant ubezpieczenia wybrać aby sprostał ona Państwa wymaganiom.

Dzięki nam oszczędzą Państwo czas, który trzeba poświęcić na czytanie i zrozumienie regulaminów i specyfikacji.

Zawsze korzystne rozwiązania

Gdy pojawi się lepsza oferta, zaproponujemy ją Państwu!

Rynek ubezpieczeń ulega stałym zmianom. Firmy ubezpieczeniowe specjalizujące się w ubezpieczeniach pojazdów, z roku modyfikują i oferują coraz lepsze i korzystniejsze usługi, wielokrotnie się o tym przekonaliśmy. 

W celu oszczędzenia pieniędzy lub uzyskania lepszej ochrony ubezpieczeniowej należy nieustannie śledzić zmiany w ofertach, promocjach ubezpieczeń a następnie je porównać. Stale monitorujemy rynek ubezpieczeń samochodowych, co pozwala nam oferować konkurencyjne rozwiązania. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu nowe, lepsze ubezpieczenie, pod warunkiem, że takie się pojawi.

Tego nie zrobi żadna porównywarka.

Kontakt z MHI ubezpieczenia

Szukają Państwo ubezpieczenia pojazdu, które będzie w pełni odpowiadało Państwa potrzebom?

Bezpłatnie przygotujemy najlepsze oferty, czołowych firm ubezpieczeniowych. Doradzimy optymalne warianty ubezpieczeń. Oszczędzimy Państwa czas i pieniądze!

Kontakt

Formularz kontaktowy