Ubezpieczenia dla firm

Znajdujemy najlepsze oferty ubezpieczeń firmowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w ubezpieczaniu firm z Wrocławia. Ubezpieczamy firmy nie tylko we Wrocławiu ale także w innych miastach.

Nasza wieloletnia współpraca z najlepszymi ubezpieczycielami na rynku przekłada się na doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.

Poddajemy głębokiej analizie wszystkie oferty towarzystw ubezpieczeniowych, stawiając na te sprawdzone i najbardziej odpowiadające potrzebom naszych klientów.

Negocjujemy ceny i warunki z firmami ubezpieczeniowymi. 

Nasza pomoc nie kończy się na doradztwie – zapewniamy pełne wsparcie w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dla firmy, biznesu, działalności gospodarczej i innych.

Ubezpieczenia firmowe Wrocław

Ubezpieczenia OC dla firm – OC firmy, działalności gospodarczej;

  • Ubezpieczenia OC z tytułu wykonywania zawodu.
  • Ubezpieczenie mienia, majątku firmy. 
  • Ubezpieczenie OC członków zarządu
  • Grupowe ubezpieczenia pracowników firm 
  • Grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników firm. 
  • Ubezpieczenie dla małych i średnich firm
  • Ubezpieczenia korporacyjne
  • Specjalistyczne ubezpieczenia dla firm, pracowników, indywidulanie dostosowane do potrzeb firm. 

Ubezpieczenia firmowe

MHI ubezpieczenia dla firm Wrocław

Ubezpieczenie OC dla firmy

Ubezpieczenie OC dla firm to dobra metoda aby zabezpieczyć firmę lub działalność gospodarczą przed roszczeniami osób trzecich. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla firm zapewnia pokrycie szkód wyrządzonych w wyniku działalności firmy lub w związku z mieniem firmy.

OC dla firmy obejmuje niemalże wszystkie rodzaje szkód. Odszkodowanie obejmuje szkody rzeczowe, straty finansowe i szkody na osobach.  Szkody wyrządzone przez pracowników firmy także wchodzą w skład OC firmowego.

Przedstawimy i pomożemy wybrać optymalne oferty ubezpieczenia OC dla Państwa firmy!

Ubezpieczenia OC z tytułu wykonywania zawodu

OC zawodowe obejmuję ochronę firmy w zakresie szkód związanych z prowadzeniem działalności zawodowej. Dotyczy ono szkód materialnych, zdrowotnych osób trzecich oraz strat finansowych tychże osób.

OC zawodowe dobrowolne (nauczyciele, trenerzy sportowi, elektrycy, kucharze, wykonawcy usług, przewodnicy, farmaceuci i itd.) .

OC zawodowe obowiązkowe (lekarze, pracownicy medyczni, księgowi, adwokaci, radcy prawni, notariusze, komornicy).

Wybierzemy dla Państwa korzystne ubezpieczenia OC zawodowe, wystarczy się z nami skontaktować!

Jeśli nie znaleźli Państwo wykonywanego przez siebie zawodu, również prosimy o kontakt – postaramy się dostosować najkorzystniejszy rodzaj ubezpieczenia.

Ubezpieczenie mienia firmowego

Zakres ubezpieczenia mienia firmowego obejmuje mienie ruchome oraz nieruchome, będące własnością firmy. Ochroną ubezpieczeniową można objąć nieruchomości, w tym lokale, budowy, maszyny, urządzenia, instalacje, a także mienie ruchome takie jak sprzęt, wyposażenie oraz mienie pracowników.

Ubezpieczenie chroni przed zdarzeniami losowymi, skutkami klęsk żywiołowych, pożar, zalanie, kradzieże, włamania, napady oraz inne ryzyka.

Udzielimy Państwu pełnego wsparcia w wyborze optymalnej oferty ubezpieczenia mienia firmy.

Ubezpieczenia zdrowia i życia pracowników

Ubezpieczenia dla pracowników firm obejmują wsparcie finansowe w przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych sytuacji życiowych.

Polisa zabezpiecza pracowników i ich rodziny w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń NWW, chorób lub w innych sytuacjach określonych w OWU, tj. Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia życia i zdrowia pracowników. Ubezpieczeniem objęte są także pokrycie kosztów leczenia oraz świadczenia apteczne.

Ubezpieczenie personelu stanowi atut na rynku pracy, dzięki któremu pracodawca postrzegany jest jako pewny i odpowiedzialny.

Pomożemy Państwu wybrać optymalne ubezpieczenie zdrowia i życia pracowników.

 

 Ubezpieczenia dla firm Wrocław

Dlaczego warto skorzystać z pomocy MHI przy wyborze ubezpieczenia firmowego?

Obsługujemy małe, średnie firmy oraz korporacje z Wrocławia i dolnego Śląska. sługi realizujemy w trybie online lub spotykamy się z Państwem osobiście. Wystarczy napisać do nas lub skontaktować się telefonicznie.

Działamy na rynku doradztwa ubezpieczeniowego od 2008 roku.

Przygotowujemy oferty ubezpieczeń dla firm!

Bezpłatnie przygotujemy oferty ubezpieczeń dla firm, które będą dostosowane do Państwa potrzeb. 

Nasz specjalista od ubezpieczeń firmowych, zbierze od Państwa niezbędne informacje, które posłużą do przygotowania ofert ubezpieczeniowych, odpowiadających Państwa potrzebom. Wystarczy się z nami skontaktować.

Współpracujemy z licznymi firmami ubezpieczeniowymi. Wśród ich ofert, wybierzemy najlepsze produkty ubezpieczeniowe dla firm, które sprostają Państwa wymaganiom.

Naszą pracą zaoszczędzimy Państwa czas, który trzeba poświęcić na szukanie ubezpieczenia. Proces pozyskiwania ofert ubezpieczeń firmowych jest dosyć skomplikowany. Ze względu na szereg aspektów, przedmiotów ubezpieczenia jest to zajęcie czasochłonne. 

Czy warto korzystać z wyszukiwarek ubezpieczeń firmowych. 

Oczywiście, tylko jest to czasochłonne. Problemem wyszukiwarek jest brak możliwości precyzyjnego określenia wszystkich potrzeb i warunków ubezpieczenia.  My poświęcamy czas na te działania!

Wiele z porównywark nie ma możliwości przedstawienia oferty, tylko dążą do kontaktu z callcenter. Jest to kolejna strata czasu. U nas ten etap jest pominięty!

Którą ofertę ubezpieczenia firmy warto wybrać?

Bezpłatnie pomożemy  wybrać optymalne ubezpieczenie. Negocjujemy warunki ubezpieczeń z towarzystwami.

Optymalne ubezpieczenie firmy, jej pracowników i mienia nie jest proste. 

Oferty ubezpieczeń dla firm, różnych towarzystw są bardzo podobne.  To tylko złudzenie. Zwłaszcza gdy analizuje się je pod kątem ceny! 

Różnice w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń (OWU) utrudniają skuteczne porównanie ofert ubezpieczeń dla firm.

Doskonale znamy OWU najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. Ta wiedza pozwala nam szybko i trafnie wybrać ofertę, która w pełni zabezpieczy potrzeby Państwa firmy w zakresie ochrony ubezpieczeniowej, na dobrych warunkach

Negocjujemy warunki i ceny ubezpieczeń firmowych! 

Negocjujemy ceny i warunki ubezpieczeń, dzięki temu mogą Państwo uzyskać ochronę ubezpieczeniową w dobrej cenie. 

Gotowe oferty w intrenecie nie dają takiej możliwości. 

Wielu z naszych klientów przekonało się o tym, że potrafimy znaleźć lepsze ubezpieczenie firmowe w atrakcyjnej cenie. Należy mieć na uwadze fakt, że nie wszystkie ubezpieczenia mogą być negocjowane. 

Stale monitorujemy rynek ubezpieczeń dla firm!

Gdy pojawi się lepsza lub tańsza oferta ubezpieczenia, zaproponujemy ją Państwu!

Jesteśmy na bieżąco z nowościami w branży ubezpieczeń dla firm. To powoduje, że możemy zaproponować Państwu nowe lepsze ubezpieczenie firmy, pracowników oraz mienia.

Bierzemy udział w szkoleniach branżowych i produktowych. Pozyskana w ten sposób wiedza daje nam obraz możliwości skutecznego doboru właściwych ofert i warunków ubezpieczeń dostosowanych do potrzeb Państwa firm.

Prowadzimy własne analizy produktów ubezpieczeniowych. 

Przeprowadzamy własne porównania i analizy ofert licznych towarzystw ubezpieczeniowych. Szkolenia produktowe mają na celu nie tylko prezentację możliwości ubezpieczeń ale także są formą pozyskania nas jako osób, które będą skupiały się na sprzedaży usług danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Mając na względzie dobro naszych klientów,  nasz profesjonalizm dokonujemy samodzielnych porównań nie tylko ofert ale warunków umów.

Wiedza uzyskana w trakcie z analiz ofert i OWU ubezpieczeń firmowych pozwala nam na zaproponowanie Państwu korzystniejszych rozwiązań. Warto skorzystać z naszych usług, które są bezpłatne!

 

 

Kontakt z MHI ubezpieczenia

Szukają Państwo ubezpieczenia dla biznesu, które zapewni Państwu bezpieczeństwo firmy, mienia i pracowników?

Bezpłatnie przygotujemy oferty najlepszych firm ubezpieczeniowych, a także doradzimy w wyborze optymalnego wariantu.

Oszczędzimy Państwa czas i pieniądze!

Kontakt

Formularz kontaktowy