Ubezpieczenia dla branży medycznej

 

Ubezpieczenia dla branży medycznej indywidualne i grupowe, w zakresie obowiązkowego OC, OC dobrowolnego i ubezpieczenia majątku placówki medycznej.

Przedstawimy Państwu najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń dla szeroko pojętej branży medycznej.

Zapewniamy pełne wsparcie w doborze odpowiedniego ubezpieczenia dla medyków i placówek medycznych.

Ubezpieczenia indywidualne i grupowe dla branży medycznej

Ubezpieczenia OC dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, farmaceutów, fizjoterapeutów, dla innych zawodów medycznych.

Ubezpieczenia dla placówek medycznych

Ubezpieczenia OC medycznego jak i ubezpieczenie mienia:

  • Dla przychodni, poradni zdrowia, ośrodków zdrowia.
  • Dla szpitali, klinik i zakładów opiekuńczo – leczniczych.

Ubezpieczenia dla medyków

MHI dla branży medycznej Wrocław

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla branży medycznej

OC zawodowe dla branży medycznej to wymagane przez prawo ubezpieczenie, które musi posiadać każda osoba wykonująca zawód medyczny okreslony w ustawie. Zakres i warunki tego ubezpieczenia zostały określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 22 grudnia 2011r.

Ochroną obowiązkowego ubezpieczenia OC dla medyków objęte są wszelkie szkody, powstałe w wyniku działania, zaniechania osoby lub osób objętych ubezpieczeniem, które miały miejsce podczas wykonywania czynności zawodowych.

Dobrowolne ubezpieczenie OC dla branży medycznej

Gwarantowana kwota obowiązkowego ubezpieczenia służb medycznych nie zawsze jest w stanie pokryć szkody, powstałe podczas wykonywania obowiązków służbowych. Dobrowolne OC dla branży medycznej to dodatkowa forma zabezpieczenia indywidualnego lub grupowego medyków. Powyższe ubezpieczenie niweluje dodatkowe ryzyko finansowe, a także pozwala zabezpieczyć się przed roszczeniami osób trzecich.

Ubezpieczenie mienia placówki medycznej

Klinika, szpital, ośrodek zdrowia oraz pozostałe placówki medyczne wymagają właściwego zabezpieczenia od strony materialnej. Ochrona mienia placówek medycznych jest rozsądnym zabezpieczeniem, w razie utraty majątku placówki lub w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń. Każdy podmiot medyczny powinien posiadać takie ubezpieczenie. 

Ochroną w placówkach medycznych mogą zostać objęte budynki, zarówno już funkcjonujące jak i te, w budowie, lokale wynajmowane, maszyny, urządzenia, instalacje, wyposażenie medyczne i inne Ponadto, ubezpieczenie może obejmować mienie osób trzecich – pacjentów jak również przedmioty osobiste personelu. Na Państwa życzenie przygotujemy szczegółową specyfikację ubezpieczenia.

OC zawodowe dla branży medycznej Wrocław

Co zyskasz wybierając ubezpieczenie dla branży medycznej w MHI

Obsługujemy lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, medyków, farmaceutów oraz szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie i inne placówki medyczne z Wrocławia, ale także z całej Unii Europejskiej.

Bezpłatnie przygotowujemy  oferty ubezpieczeń dla medyków, pomagamy wybrać najbardziej optymalny wariant.

Znamy doskonale zawiłe OWU ubezpieczeń (Ogólne Warunki Ubezpieczeń) medycznych, różnych firm ubezpieczeniowych, dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas na ich studiowanie i porównanie a jest tego dużo

Pomożemy podjąć Państwu decyzję, która będzie odpowiadała Państwa preferencjom. Wskażemy problematyczne zapisy w umowach, pomożemy dobrać optymalne ubezpieczenie w pełni dostosowane do specyfiki Państwa placówki i działalności medycznej. 

Działamy na rynku od 2008 roku i mamy duże doświadczenie w doradztwie ubezpieczeniowym dla medyków!

Przygotowujemy oferty ubezpieczeń dla branży medycznej!

Ubezpieczenia OC dla branży medycznej – oferty

Pierwszym etapem jest zebranie od Państwa niezbędnych informacji, które pozwolą nam stworzyć indywidualną ofertę. 

Wśród sprawdzonych firm, wybierzemy  najlepsze produkty ubezpieczeniowe dla branży medycznej, które sprostają Państwa wymaganiom.

Wiemy, że branża medyczna jest obarczona brakiem czasu. Naszą pracą zaoszczędzimy Państwa czas, który trzeba poświęcić na szukanie ubezpieczenia. 

Działamy lepiej niż wyszukiwarki ubezpieczeń medycznych – bez konieczności uciążliwego  wpisywania rozmaitych danych w formularze. Wszystko można załatwić online, podczas spotkania lub telefonicznie. Wystarczy tylko kontakt z nami. 

Warto pamiętać

Wyszukiwarki ubezpieczeń nie zawsze są wstanie uwzględnić wszystkich Państwa wymagań. 

W celu otrzymania ofert ubezpieczenia dla branży medycznej, prosimy o kontakt.

Którą ofertę ubezpieczenia medycznego warto wybrać w naszej sytuacji?

Bezpłatnie pomożemy  wybrać optymalne ubezpieczenie.

Wybór optymalnej oferty ubezpieczenia dla branży medycznej nie jest prosty.

Wiele firm ubezpieczeniowych posiada zbliżone kwotowo oferty, które często różnią się od siebie znacząco. Ogólne zapisy w warunkach ubezpieczeniowych, dokładnie określają stopień ochrony poszczególnych składowych ubezpieczenia. Są to rozbudowane umowy, których studiowanie zawiera sporo czasu. Rozmaite różnice w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń (OWU) utrudniają skuteczne porównanie ofert ubezpieczeń medycznych.  

Naszym zadaniem jest wykonać tą pracę za Państwa. Mamy stosowną wiedzę i doświadczenie w porównywaniu ofert towarzystw ubezpieczeniowych, znamy specyfikę poszczególnych OWU. Dzięki nam oszczędzą Państwo czas, który trzeba poświęcić na czytanie i zrozumienie regulaminów i OWU.

Znamy od podszewki produkty najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu wiemy, która z ofert będzie optymalna i zapewni stosowny stopień ochrony Państwa działalności medycznej.

Co, Gdy pojawią się Nowe, lepsze oferty ubezpieczeń dla branży medycznej?

Jeśli pojawi się lepsza oferta, zaproponujemy ją Państwu!

Dynamika zmian na rynku ubezpieczeń jest ogromna. Duża konkurencja, chęć zyskania nowych klientów, rywalizacja pomiędzy firmami ubezpieczeniowymi, determinuje je do tworzenia nowych i coraz bardziej atrakcyjnych ofert ubezpieczeń.

Nieustanne zmiany w ofertach ubezpieczeń dla medyków, powodują, że stale musimy być na bieżąco w związku z tym, co dzieje się w branży. Poprzez udział w licznych szkoleniach poznajemy specyfikę i różnice pomiędzy różnorodnymi ofertami ubezpieczeń. 

Reagujemy w momencie pojawienia się korzystniejszej dla Państwa oferty ubezpieczenia. Znając Państwa wymagania i potrzeby przedstawimy nowe, lepsze rozwiązanie. Nie raz udowodniliśmy, że potrafimy zaoszczędzić Pieniądze naszych klientów i uzyskać lepszą ochronę ubezpieczeniową. Trzymamy rękę na pulsie!

Większość formalności związanych ze zmianami ubezpieczeń załatwiamy samodzielnie po wyrażeniu Państwa zgody.

Kontakt z MHI ubezpieczenia

Szukają Państwo ubezpieczenia dla branży medycznej, które będzie w pełni odpowiadało Państwa potrzebom?

Bezpłatnie przygotujemy najlepsze oferty, wiodących firm ubezpieczeniowych a także doradzimy w wyborze optymalnego wariantu. Oszczędzimy Państwa czas i pieniądze!

Kontakt

Formularz kontaktowy